به وب سایت جامع داربست بازار خوش آمدید.

داربست بازار به عنوان مرجعی تخصصی در زمینه تجهیزات، خدمات و تامین در حوزه تخصصی داربست فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات آنلاین را از سال 1399 آغاز کرده است. داربست بازار به پشتوانه دهه ها فعالیت مستمر در زمینه ارائه خدمات و تجهیزات مرتبط با داربست تمام تلاش خود را در جلب رضایت شما و ارائه خدمات فنی و تخصصی با بالاترین کیفیت، به کاربست است تا از شما مشتریانی وفادار بسازد.

قوانین و مقرارت استفاده و فعالیت در وب سایت جامع داربست بازار:

پیش از استفاده از سایت داربست بازار و سایر خدمات و ابزارهای مرتبط با آن لازم است که تمام شرایط و قوانین مندرج را به دقت مطالعه فرموده و موافقت خود را با آن اعلام کنید.

با قبول این توافق نامه، تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی و دارای سن بالای ۱۸ سال می توانند از امکانات و خدمات داربست بازار استفاده کنند. 

داربست بازار ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از قوانین و مقررات را بدون اطلاع قبلی بازنگری و اصلاح کند.

 لازم به ذکر است کلیه موارد اصلاح شده از زمان تغییر و ثبت مجدد در سایت معتبر خواهند بود. بنابراین توصیه می شود، پیش از استفاده از خدمات داربست بازار قوانین به روزرسانی شده سایت را مجددا مطالعه بفرمایید.

مسئولیت

۱- سایت داربست بازار مرجعی کاملا تخصصی در زمینه داربست و ملحقات آن می باشد و در قبال محصولات و خدماتی که به مخاطبین خود ارائه می دهد مسئول می باشد.
۲- داربست بازار به عنوان یک مرجع فروش داربست مستقیم کالا و خدمات مرتبط با حوزه تخصصی داربست، مسئولیت اصالت کالا را در زمان تحویل به مشتری برعهده دارد.
۳- در داربست بازار و در زمان ارائه خدمات نصب داربست، داربست نو و داربست دست دوم رابطه بین کاربران کاملا مستقل است. داربست بازار هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکن است در نتیجه همکاری بین اکیپ های اجرایی و کارفرما در مدت زمان اجرای خدمات رخ دهد نخواهد داشت.

حریم شخصی

۱- حفاظت از حریم شخصی کاربران یک اصل مهم در داربست بازار است. لذا اطلاعات شخصی شما در داربست بازار ذخیره می شود و بدون کسب موافقت شما، در اختیار شخص یا گروه دیگری قرار نخواهد گرفت. ممکن است این اطلاعات برای بهینه سازی کیفیت خدمات و اطلاع رسانی جهت تسهیل فرآیند استفاده شود.
۲- هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد.

حذف حساب کاربری/ مسئولیت محتوا

توجه داشته باشید اطلاعات وارد شده توسط کاربر بایستی درست، دقیق و قابل استناد باشد. در داربست بازار نیازی به داشتن دو حساب کاربری نیست و شما با یک حساب کاربری می توانید با مدیریت وب سایت در ارتباط باشید.
۱- مسئولیت امنیت حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور در فروشگاه داربست بر عهده صاحب حساب کاربری است. در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن اطلاعات حساب کاربری، باید در اسرع وقت موضوع را به اطلاع داربست بازار از طریق ارسال ایمیل، برسانید. بدیهی است تا زمانی که این اطلاع رسانی به وب سایت داربست بازار به صورت مستقیم ارائه نگردد، داربست بازار هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عواقب احتمالی سوءاستفاده از حساب کاربری شما نداشته و کلیه مسئولیت های فعالیت با حساب کاربری مفقود شده برعهده صاحب پروفایل و اکانت می باشد.
۲- کاربران منحصرا مسئول محتوای تبلیغات مندرج در داربست بازار می باشند. لازم به ذکر است داربست بازار در قبال صحت مطالب درج شده در آگهی های تبلیغاتی مسئولیتی نداشته و کلیه مسئولیت ها برعهده آگهی دهنده می باشد.
3- داربست بازار، حق حذف حساب کاربرانی که قوانین و مقررات سایت را زیر پا می گذارند و یا با رعایت نکردن حقوق قانونی و معنوی سایر کاربران برای آنها مشکل ایجاد کنند را نزد خود محفوظ نگه می‏دارد.
4- کاربران حق کپی‌برداری از اطلاعات مندرج در وب سایت داربست بازار را بدون درج منبع به هیچ عنوان نداشته و داربست بازار این حق را دارد تا از طریق مجاری قانونی نسبت به پیگیری حقوق خود اقدام نماید.
5- کاربر حق ندارد هیچ تلاشی در راستای استخراج سورس کد، ایندکس گذاری انجام دهد و حق اجرای هیچگونه داده کاوی روی سرویس را ندارد.

توصیه ها و پیشنهادات

۱- از آنجاییکه حوزه خدمات ،داربست حوزه ای کاملا تخصصی و فنی می باشد، پیش از خرید تجهیزات از صحت و سلامت و کیفیت محصولات اطمینان کافی را کسب نمایید.
۲- داربست بازار به عنوان مرجعی تخصصی و با سالها تجربه ارائه خدمات در زمینه های مختلف اعم از طراحی، اجرا و تامین تجهیزات داربست پروژه های متنوع ساختمانی و صنعتی را به عنوان مرجعی مورد اطمینان مورد رصد قرارداده و در صورت نیاز به ارائه خدمات بیشتر، اعم از مشاوره و اجرا با متخصصین ما در ارتباط باشید.

آگهی های نامعتبر

از آنجاییکه سایت داربست بازار به عنوان یک مرجع کاملا تخصصی در زمینه داربست می باشد از این رو این امکان برای فعالان این حوزه فراهم گردیده است تا نسبت به معرفی خدمات و تجهیزات به کاربران این وب سایت اقدام و با درج آگهی خود را در معرض دید مخاطبین بیشتری قراردهند. از این رو مطالعه موارد زیر و رعایت کلیه موارد درج شده در آن به منظور تبلیغ در داربست بازار الزامی است.
توجه بفرمایید در موارد زیر آگهی مورد نظر نامعتبر تشخیص داده شده و حذف خواهد شد:
۱- مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
۲- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
۳- هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی
۴- ناقض حریم شخصی افراد
۵- استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند.
۶- خدمات مرتبط با تهیه و توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی
۷- خدمات مربوط به نصب و راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای
۸- فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مانند شبکه‌های هرمی
۹- خدمات مرتبط با حفاری های غیر مجاز
۱۰- خدماتی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
۱۱- خدمات یا آموزش‌های هک، شکستن قفل،کرک، نفوذ و هر گونه خرابکاری از این موارد

آگهی های نامعتبر

داربست بازار ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را با هماهنگی قبلی با شما به طور جزئی تغییر دهد:
۱- درج قیمت در عنوان آگهی
۲- استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی
۳- وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی و …

هشدار :
داربست بازار هیچگونه تضمینی در خصوص مشتریان به ثبت نام کنندگان و ارائه دهندگان خدمات داربست نمی دهد و صرفا به عنوان پل ارتباطی شما با فعالان حوزه داربست و ملحقات مرتبط با آن فعالیت خواهد داشت.