اتصال
طول
ضخامت
وضعیت
تاریخ بروزرسانی
قیمت (تومان)
اتصال
۱۷ cm
۲.30 mm
نو
1403/03/08
تماس بگیرید
اتصال
۱۷ cm
۲.۵ mm
نو
1403/03/08
تماس بگیرید
اتصال
۲۰ cm
۲ mm
نو
1403/03/08
تماس بگیرید
اتصال
۲۰ cm
۲.۴۰
نو
1403/03/08
تماس بگیرید
اتصال
۲۰ cm
۲.۵ mm
نو
1403/03/08
47000
اتصال
۱۷ cm
استوک
1403/03/08
تماس بگیرید
اتصال
cm 20
2.30
نو
1403/03/08
45000
اتصال
۲۰ cm
mm2.5
استوک
1403/03/08
40000

اتصال داربست از قطعات اصلی سازه‌‌های داربستی است که از آن،‌ جهت وصل کردن لوله‌های داربستی استفاده می‌شود. به این ‌ترتیب، قطعه‌ای که باعث متصل شدن دو لوله داربستی می‌شود، اتصال داربست نام دارد. بنابراین، محکم بودن لوله‌های داربستی بستگی به مقاومت و کیفیت اتصالات داربست دارد. این موضوع باعث شده است که اتصال داربست در مدل‌ها و مقاومت‌های مختلفی طراحی و تولید شود. از انواع اتصال داربست می‌توان به کوپلر دوتایی (Double Coupler)، تبدیل اتصال دوبل (Reduction Double Coupler)، مفصل گردان (Swivel Coupler)، پین اتصال مشترک (Expanding Joint Pin) و… اشاره کرد. با بهره‌گیری از این اتصال‌دهنده‌ها می‌توان سازه‌های داربستی استانداردی را برپا کرد.

خرید اتصالات داربست

خرید اتصالات داربست باکیفیت به عنوان یکی از مهم‌ترین لوازم داربست اهمیت زیادی دارد. در حین خرید این محصول بایستی به مواردی نظیر شرکت تولیدکننده، جنس، وزن، ضخامت و به طور کلی، خصوصیات و ساختار آن توجه داشته باشید. اتصالات داربستی که به صورت استاندارد تولید می‌شوند، توانایی لازم جهت تحمل بارهای فشاری و کششی را دارند و از دوام بالایی برخوردار هستند. ممکن است برایتان سؤال پیش آید که چگونه باید محصول بی‌کیفیت را از باکیفیت تشخیص دهیم.

شما فقط کافی است که به برند و ویژگی‌های آن توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای پروژه خود داشته باشید. معمولاً، برندهای خوش‌نام، تمام اصول لازم را در خطوط تولید خود لحاظ می‌کنند تا محصول از سطح کیفی لازم برخوردار باشد و مشتریان خود را از دست ندهند. بنابراین انتخاب صحیح برند، به نوعی تضمین‌کننده خرید مطمئن و رضایت‌بخش برای شما خواهد بود. ضمن اینکه با مراجعه به شرکت‌های ایرانی معتبر برای خرید اتصالات داربست، می‌توان آن را با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای خریداری کرد. بیشتر محصولات ایرانی نظیر ایران بست در کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و عرضه می‌شوند.

قیمت اتصالات داربست

مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت اتصال داربست مربوط به نوع و وزن آن است. همان‌طور که اشاره شد، اتصال داربست در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که هر مدل بنا به نحوه تولید و مشخصاتی که دارد، قیمت‌گذاری شده است. این قیمت نیز متغیر بوده و مؤلفه‌های متعددی بر آن تأثیر می‌گذارند. از این مؤلفه‌ها می‌توان به بهای
فولاد و سایر متریال به‌کاررفته در محصول، نرخ ارز، نرخ تورم، میزان عرضه و تقاضای آن در داخل کشور و… اشاره کرد. بنابراین، پارامترهای مختلفی بر نحوه ارزش‌گذاری لوازم داربست دخیل هستند.

داربست بازار مرجعی کاملا تخصصی در زمینه ارائه خدمات مشاوره، تامین و تجهیز پروژه های بزرگ داربست ساختمانی و صنعتی , داربست فلزی , فروش داربست و اجاره داربست ، متعلقات بست داربست و تجهیزات داربست , لوله داربست در فروشگاه داربست و داربست متحرک می باشد. با مراجعه به فروشگاه آنلاین به محصولات و خدمات مرتبط با حوزه داربست و اتصالات دسترسی خواهید داشت.